Договір публічної оферти є публічним, тобто згідно зі статтею 633 Цивільного кодексу України його умови однакові для всіх покупців незалежно від статусу (фізична особа, юридична особа, фізична особа – підприємець). За повної згоди з цим Договором, покупець приймає умови та порядок оформлення замовлення, оплати товару, доставки товару та за невиконання умов цього договору.


Цей текст є угодою між інтернет-магазином www.decozamoms.com, іменованим надалі «інтернет-магазин», та будь-якою юридичною або фізичною особою, користувачем послуг інтернет-магазину, яка надалі іменується «Покупець» та визначає умови придбання товарів через сайт інтернет-магазину.


Ця угода має характер публічної оферти, є еквівалентом «усної угоди» та відповідно до чинного законодавства України має належну юридичну силу.


Загальні положення

Цей договір є публічною офертою (відповідно до ст.ст. 633, 641 та гол. 63 Цивільного кодексу України) та містить усі істотні умови організації купівлі-продажу дистанційним способом, тобто через інтернет-магазин.

Відповідно до ст. 642 Цивільного Кодексу України повним та беззаперечним прийняттям умов публічного договору, тобто публічної оферти інтернет-магазину факт оформлення замовлення натисканням на посилання «Оформити замовлення» у кошику та оплати замовлення у розмірі 100% на умовах цієї угоди.

Публічна оферта також прийнята при реєстрації Покупця на сайті інтернет-магазину.

Укладаючи Договір, Покупець підтверджує, що цілком і повністю ознайомлений та згоден з його умовами, а також у разі, якщо Покупець є фізичною особою, дає дозвіл на обробку своїх персональних даних з метою виконання умов цього Договору, можливості проведення взаєморозрахунків, а також для отримання рахунків, актів та інших документів. Дозвіл на обробку персональних даних діє протягом усього терміну дії Договору. Крім цього, укладанням цього Договору Покупець підтверджує, що йому повідомлено (без додаткового повідомлення) про права, встановлені Законом України «Про захист персональних даних», про цілі збору даних. Обсяг прав Покупця як суб'єкта персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних» йому відомий і зрозумілий.

терміни та визначення

"Товар" - перелік найменувань асортименту, представлений в інтернет-магазині.

"Категорії" - інформація про товари, розміщена в інтернет-магазині.

«Оформити замовлення» – рішення Покупця придбати товар, оформлений в інтернет-магазині.

«Персональні дані» - будь-яка інформація, яка прямо чи опосередковано відноситься до певної особи, або до особи, що визначається.

ПРЕДМЕТ ДОГОВОРУ

Інтернет-магазин зобов'язується передати у власність Покупцю товар, а Покупець зобов'язується сплатити та прийняти товар на умовах цього договору.

Цей договір регулює купівлю-продаж в інтернет-магазині, зокрема:

а) добровільний вибір Покупцем товарів за «Категоріями»;

б) самостійне оформлення Покупцем замовлення в інтернет-магазині;

в) оплата Покупцем замовлення, оформленого в інтернет-магазині;

г) виконання та передача замовлення Покупцю у власність на умовах цього договору.

ПОРЯДОК ОФОРМЛЕННЯ ЗАМОВЛЕННЯ

Покупець самостійно оформляє замовлення у інтернет-магазині.

ВАРТІСТЬ І ПОРЯДОК ОПЛАТИ ЗАМОВЛЕННЯ

Повна вартість замовлення складається з вартості товару (зазначеної в каталозі) та вартості доставки.

Покупець оплачує замовлення будь-яким способом, обраним в інтернет-магазині протягом 2-х робочих днів, рахуючи з дня погодження вартості та асортименту товарів.

Вартість доставки замовлення оплачується Покупцем самостійно при отриманні замовлення.

ДОСТАВКА ЗАМОВЛЕННЯ

Загальний термін доставки товару складається з терміну обробки замовлення та терміну доставки. Термін обробки замовлення – від одного робочого дня до трьох. Способи доставки докладно описані у розділі сайту «Оплата та доставка». Термін доставки Новою поштою від 1 до 3 діб, залежно від адреси населеного пункту.

При замовленні оптових партій терміни та методи доставки узгоджуються окремо в кожному конкретному випадку.

Продавець несе відповідальності за термін доставки замовлення, оскільки вони залежать від дій третіх осіб (перевізників).

ПРАВА ТА ОБОВ'ЯЗКИ СТОРІН

Покупець зобов'язаний:

а) самостійно оформити замовлення у інтернет-магазинах;

б) своєчасно оплатити та отримати замовлення у Перевізника на умовах цього договору.

Покупець має право вимагати від інтернет-магазину дотримання умов цього договору.

Інтернет-магазин зобов'язаний:

а) дотримуватись умов цього договору;

б) передати Покупцеві товар відповідно до обраного зразка за «Каталогом», оформленим замовленням та умовами цього договору;

в) інтернет-магазин не несе відповідальності, не може виступати як відповідач у суді і не відшкодовує збитки, що виникли у Покупця через дії або бездіяльність третіх осіб